Lærere

Britt Elise Skram

Britt Elise Skram

  • Fele
  • Klippekort [for vaksne]

E-mail: britt.elise.skram@vestnes.kommune.no

Tlf.: 95212115

Mobil: 95212115


Hege Haugen

Hege Haugen

  • Althorn
  • Aspirant Skolekorps år 2
  • Baryton
  • Kornett
  • Piano
  • Samspel
  • Trombone

E-mail: hege.haugen@vestnes.kommune.no

Tlf.: 71184213

Mobil: 92819059


Janne Iren Holseter

Janne Iren Holseter

  • Musikal [KURS]
  • Piano
  • Sang
  • Tilrettelagt musikktilbod

E-mail: janne.iren.holseter@vestnes.kommune.no

Tlf.: 92831486

Mobil: 92831486


Knut Ivar Bøe

  • Klippekort [for vaksne]
  • Trekkspel

E-mail: kib@stayon.no

Tlf.: 91630275

Mobil: 91630275


Kristy  Winspur

Kristy Winspur

  • Cheerjazz
  • Dans Jazzdans
  • Dans Klassisk Ballett
  • Dans Minicheerleading [7-10 år]
  • Knøttedans
  • Musikal [KURS]

E-mail: kristy.winspur@vestnes.kommune.no

Tlf.: 90719045

Mobil: 90719045


Marit-Ellen Lund Salthammer

Marit-Ellen Lund Salthammer

  • Musikal [KURS]
  • Piano
  • Sang

E-mail: marit.salthammer@vestnes.kommune.no

Tlf.: 95730673

Mobil: 95730673


Mette Mjelve

Mette Mjelve

  • Animasjon
  • Ungdomsgruppa

E-mail: mette.mjelve@vestnes.kommune.no

Tlf.: 71184240

Mobil: 90204077


Robert Sztorc

Robert Sztorc

  • Slagverk [Bandretta]
  • Slagverk [Korpsretta]

E-mail: robert.sztorc@vestnes.kommune.no

Tlf.: 98873396

Mobil: 98873396


Sergey Podoprygora

Sergey Podoprygora

  • Dans Breakdance
  • Hiphop med Sergey

E-mail: podoprygoras@gmail.com

Tlf.: 45255176

Mobil: 45255176


Skjalg  Fladset - Skrove

Skjalg Fladset - Skrove

  • Althorn
  • Aspirant Skolekorps år 1
  • Aspirant Skolekorps år 2
  • Euphonium
  • Kornett
  • Trombone
  • Tuba

E-mail: skjalg.fladset.skrove@vestnes.kommune.no

Tlf.: 71184255

Mobil: 45603804


Stefan Bocken

Stefan Bocken

  • Aspirant Skolekorps år 1
  • Aspirant Skolekorps år 2
  • Klarinett

E-mail: stefan.bocken@vestnes.kommune.no

Tlf.: 91145893

Mobil: 91145893


Stijn Berbé

  • Althorn
  • Aspirant Skolekorps år 1
  • Aspirant Skolekorps år 2
  • Euphonium
  • Kornett
  • Trombone
  • Tuba

E-mail: stijn.berbe@vestnes.kommune.no

Tlf.: 99898165

Mobil: 99898165


Trond Salthammer

Trond Salthammer

  • Band
  • Band- Klem I Vei
  • Bassgitar
  • Gitar

E-mail: trond.salthammer@vestnes.kommune.no

Tlf.: 71184276

Mobil: 95763115


Vestnes Kulturskule

 
 

Abonner på nytt

Om du skriver inn e-adressa di her, får du alt nytt frå oss og som e-post! Like enkelt å melde seg på - som av!.